Karolina Maciejewska

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Wizażystka z 10 letnim doświadczeniem. Pracuje z klientem indywidualnym, a także przy sesjach zdjęciowych, programach TV, eventach. Szkoleniowiec. Współautorka Warsztatów Stylu prowadzonych od kilku lat na terenie całej Polski.

Aleksandra Hliwa

Technik usług kosmetycznych, wizażystka. Wielbicielka naturalnych brwi. Kocha makijaż za nieograniczoną możliwość zmiany wizerunku. Kształtem oraz doborem odpowiedniej stylizacji brwi potrafi podkreślić naturalne piękno. Dodatkowo stara się stale rozwijać swoje umiejętności, uczęszczając na kursy i szkolenia doskonalące zarówno techniki makijażu, stylizacji brwi oraz usług kosmetycznych.

Caroline Rynkiewicz

Terapeutka medycyny chińskiej i akupunkturzystka. Absolwentka Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Ukończyła specjalizację w zakresie akupunktury estetycznej i kosmetologicznej na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej.
Zrealizowała też szereg kursów, m. in:
• Dietetyka profilaktyczna i lecznicza w medycynie Chińskiej
• Akupunktura w praktyce klinicznej
• Chińska akupunktura brzucha
• Aurikuloterapia
• Diagnoza z pulsu

Medycyną wschodnią oraz terapiami naturalnymi fascynuje się od kilkunastu lat. Wierzy, że zdrowie i piękno zależy od równowagi fizycznej, psychicznej i duchowej, dlatego na pierwszym miejscu stawia holistyczne podejście do drugiego człowieka.

Paulina Dziemianko

Stylistka paznokci, pasjonatka, jej miłość do paznokci trwa już od 7 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięcza wielu szkoleniom oraz determinacji do ciągłego rozwijania się. Dbałość o szczegóły i dokładność sprawia że, każde paznokcie wyglądają nieskazitelnie. Od roku pasjonuje się podologią.

Menu
Call Now Button