Karolina Maciejewska

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Wizażystka z 10 letnim doświadczeniem. Pracuje z klientem indywidualnym, a także przy sesjach zdjęciowych, programach TV, eventach. Szkoleniowiec. Współautorka Warsztatów Stylu prowadzonych od kilku lat na terenie całej Polski.

Aleksandra Hliwa

Technik usług kosmetycznych i wizażystka. Kocha makijaż za nieograniczoną możliwość zmiany wizerunku. Swoje artystyczne pasje poszerzyła o stylizacje rzęs i brwi. Tworzy naturalne, delikatne stylizacje rzęs, podkreślające wrodzone piękno . Dodatkowo stara się stale rozwijać swoje umiejętności, uczęszczając na kursy i szkolenia doskonalące zarówno techniki makijażu jak i stylizacje rzęs.

Caroline Rynkiewicz

Terapeutka medycyny chińskiej i akupunkturzystka. Absolwentka Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Ukończyła specjalizację w zakresie akupunktury estetycznej i kosmetologicznej na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej.
Zrealizowała też szereg kursów, m. in:
• Dietetyka profilaktyczna i lecznicza w medycynie Chińskiej
• Akupunktura w praktyce klinicznej
• Chińska akupunktura brzucha
• Aurikuloterapia
• Diagnoza z pulsu

Medycyną wschodnią oraz terapiami naturalnymi fascynuje się od kilkunastu lat. Wierzy, że zdrowie i piękno zależy od równowagi fizycznej, psychicznej i duchowej, dlatego na pierwszym miejscu stawia holistyczne podejście do drugiego człowieka.

Menu
Call Now Button