Karolina Maciejewska

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Wizażystka z 10 letnim doświadczeniem. Pracuje z klientem indywidualnym, a także przy sesjach zdjęciowych, programach TV, eventach. Szkoleniowiec. Współautorka Warsztatów Stylu prowadzonych od kilku lat na terenie całej Polski.

Małgorzata Zoruk

Dyplomowany Kosmetolog i wizażystka z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu i rocznej szkoły Centrum Nauki i Biznesu Żak w Koszalinie o kierunku Masaż Klasyczny Leczniczy.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i estetycznych, jak również w wizażu. Ukończyła szereg kursów, w tym z zakresu medycyny estetycznej, takich jak wypełniacze I i II stopnia, modelowanie ust na poziomie Master, wolumetria twarzy, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe i nici PDO.

Charakteryzuje ją dokładność, troska o bezpieczeństwo i efektywność wykonywanej pracy, a także potrzeba ciągłego pogłębiania wiedzy. Kosmetologia to dla Niej nie tylko praca, ale i życiowa pasja, której jest wierna od lat.

Aleksandra Hliwa

Technik usług kosmetycznych i wizażystka. Kocha makijaż za nieograniczoną możliwość zmiany wizerunku. Swoje artystyczne pasje poszerzyła o stylizacje rzęs i brwi. Tworzy naturalne, delikatne stylizacje rzęs, podkreślające wrodzone piękno . Dodatkowo stara się stale rozwijać swoje umiejętności, uczęszczając na kursy i szkolenia doskonalące zarówno techniki makijażu jak i stylizacje rzęs.

Caroline Rynkiewicz

Terapeutka medycyny chińskiej i akupunkturzystka. Absolwentka Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Ukończyła specjalizację w zakresie akupunktury estetycznej i kosmetologicznej na poziomie podstawowym i zaawansowanym w Wrocławskiej Akademii Akupunktury i Medycyny Naturalnej.
Zrealizowała też szereg kursów, m. in:
• Dietetyka profilaktyczna i lecznicza w medycynie Chińskiej
• Akupunktura w praktyce klinicznej
• Chińska akupunktura brzucha
• Aurikuloterapia
• Diagnoza z pulsu

Medycyną wschodnią oraz terapiami naturalnymi fascynuje się od kilkunastu lat. Wierzy, że zdrowie i piękno zależy od równowagi fizycznej, psychicznej i duchowej, dlatego na pierwszym miejscu stawia holistyczne podejście do drugiego człowieka.

Menu
Call Now Button