Akupunktura kosmetologiczna jest działem medycyny estetycznej, zabieg dotyczy twarzy, szyi i dekoltu, jak i może również brzucha, ud i pupy. Jeden Zabieg dotyczy wybranej partii ciała w technice enterodermalnej. Techniki jakie stosuję i łączę w zależności od ustalenia indywidualnego planu terapii.
Dodatkowo po zabiegu akupunktury kosmetologicznej można skorzystać z relaksacyjnego, bardzo delikatnego masażu wraz z aplikacją ampułki z aktywnym kolagenem i witC. Po każdym zabiegu akupunktury kosmetycznej, gdy skóra twarzy jest silnie pobudzona od wewnątrz do samoregeneracji warto wzmocnić efekty działaniem odżywczym z zewnątrz.
Technika Gorącej Igły – Nagrzewanie ciała i punktów chińskim ziołem – moksą – wspiera procesy leczenia , szczególnie polecane jest w połączeniu z akupunkturą. Najczęsciej stosowany zabieg to „Morze Energii” , który skutecznie i szybko wzmacnia i pozyskuje energię, poprawia kondycję fizyczną i przywraca jasność umysłu.
Guasha to uzdrawiający i liftingujący masaż ciała i twarzy. Masaż terapeutyczny polega na skrobaniu ciała jadeitową lub z rogu bawolego specjalną płytką.
Menu
Call Now Button